Zdravé obouvání +420 602 858 929
 
 
 
 
 
 
Obuv U Karla
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dámská obuv, U Karla, České Budějovice

 
ARA
Jedná se o německou značku založenou panem Rösselem v roce 1954. Představuje vzácnou kombinaci komfortu s designem. Vyrábí modely v širokém velikostním a šířkovém sortimentu. Velikostní sortiment se pohybuje od čísla 21/2 až do čísla 9 u dámské obuvi a šíře od F až do šíře K. Rozdíl mezi jednotlivými šířemi je u stejné velikosti 5 mm, měřeno na obvod prstích kloubů. Tento systém šíří a velikostního sortimentu, spolu s celkovou kvalitou, zabezpečuje splnění jejich sloganu ARA obuv, která mi sedne. Používají převážně měkké a kvalitní materiály – usně – nubuky, u usňových materiálů způsob barvení pomocí PP folií. Poměrně krátce se používají i nové moderní materiály, kterými jsou stretch a mikroplyš. Jejich výhodami jsou především prodyšnost, oděruodolnost a pružnost při používání v široké škále teplot. Čím se však ARA také liší od ostatních výrobců obuvi je nejširší nabídka vycházkové obuvi s membránou GORE-TEX. SANTÉ
Společnost působí na českém trhu již od roku 1997. Je tradičním českým výrobcem kvalitní zdravotní obuvi. Po celou dobu působnosti se snaží poskytovat profesionální služby založené na dlouholetých zkušenostech s výrobou, prodejem a distribucí certifikované zdravotní obuvi.

JOSEF SEIBEL:

Německá obuvnická firma Josef Seibel byla založena jako malá ševcovská dílna v německém Hauensteinu v roce 1886 panem Carlem-Augustem Seibelem, který zahájil výrobu obuvi a sandálů. Na základě dobrých výsledků firma rostla a v roce 1907 se přestěhovala do nové tovární budovy, která, mimo jiné, slouží k výrobě obuvi dodnes.
V současné době je firma a značka obuvi JOSEF SEIBEL jedním z největších a nejvýznamnějších obuvnických koncernů v celé Evropě. Firma expandovala, stala se majitelem další známé a tradiční obuvnické firmy ROMIKA a významně majetkově vstoupila do jedné z největších obuvnických maloobchodních sítí LEISER. Skupina JOSEF SEIBEL vyrábí ročně ve svých továrnách v Maďarsku, Česku, Bulharsku, Německu a dalších zemích více než 12.000.000 párů obuvi, které jsou expedovány do více než 35 zemí světa..
Obuv Josef Seibel je synonymem pro pohodlí, kvalitu, tradici a módnost.
Josef Seibel nabízí obuv nadměrnou, obuv zdravotní, obuv velmi pohodlnou, obuv celokoženou.

GERRY WEBER:

Rádi bychom vám představili novou módní značku obuvi Gerry Weber německá značka Gerry Weber je známá po celém světě hlavně díky špičkové kvalitě svých výrobků. Firma byla založena již v roce 1973 kdy zakladatel pan Gerry Weber začínal šitím dámských kalhot na míru. Firma začala vzkvétat a v roce 1986 se pan Gerry Weber stal hrdým sponzorem tenisové hvězdy Steffi Graf. Dnes je firma již známá po celém světě a stala se nejznámější a nejúspěšnější v Evropě. Obuv od tohoto výrobce v sobě spojuje eleganci, módnost a životní styl. Značka se zaměřuje hlavně na ženy, které vědí, co je hezké, znají svou hodnotu a umějí se rozhodovat. Obuv Gerry Weber výborně doplňuje módní linie a barvy.

REMONTE:

Firma Remonte Dorndorf byla založena v Německu roku 1876. Remonte Dorndorf nabízí širokou škálu dámské obuvi. Boty jsou velmi stylové a výrobce nezapomněl ani na zákaznice, které mají nohu větších rozměrů, své modely vyrábí až do velikosti 45 v různých nadměrných šířích. Obuv Remonte Dorndorf je kvalitní, ale přitom za rozumnou cenu.

Další značky:
Josef Seibel, Gerry Weber, Legero, remonte, Olang, Santé, Ten Points